רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית הוא מושג כולל, לתוכו נכנסות תביעות בשל נזק שנגרם למטופל על ידי מטפל.

בתביעת רשלנות רפואית צריכים להימצא שלושה גורמים:

    התרשלות – להוכיח שהטיפול הרפואי שניתן למטופל היה רשלני.  ברוב המקרים, חוות דעת של מומחה בתחום הרלוונטי היא בעלת המשקל המשמעותי להוכחה.
    הקשר הסיבתי – להוכיח שקיים קשר סיבתי בין אופי הטיפול הרשלני לבין הנזק שנגרם.
    הנזק – גם כאן דרושה הוכחה באמצעות חוות דעת רפואית של מומחה, שקובע מהו שיעור הנזק שנגרם.

על מנת להגיש תביעה בעילת רשלנות רפואית תחילה יש לפנות לעורך דין הבקיא בתחום הרפואי הספציפי, על עורך הדין להיות מעודכן בפסיקה ובחקיקה הרלוונטית ומעודכן בפרקטיקה הרפואית הנהוגה והמקובלת, באמצעות המומחים הרפואיים מטעמו.

רשלנות רפואית - אתם לא לבד

יחד עם זאת, לא כל עורך דין, גם אם תחום מומחיותו הוא נזקי גוף, יכול לקחת על עצמו ניהול תיק רשלנות רפואית בבית המשפט, מול המוסדות הרפואיים ומול תאגידי הביטוח הגדולים והחזקים ביותר, ולכן סוג זה של תביעות שמור לאותם עורכי הדין שעוסקים רק במשפט ורפואה, כמשרדנו.
למשרדנו, איתי גבעון עורך דין לדיני נזיקין, היכולת לקבל חוות דעת רפואית בכל תחומי הרפואה, וזאת מטובי הרופאים והמומחים הבכירים בארץ ובחו"ל.

אין ספק שכאשר מוגשת תביעת רשלנות רפואית הנתמכת בחוות דעת שנערכה על-ידי רופא מומחה ובכיר, יש לזה השפעה ישירה על תוצאות התביעה וניהול ההליך בבית המשפט.

משרדנו, איתי גבעון עורך דין רשלנות רפואית, אינו חושש מאתגרים ומהתמודדות בבתי המשפט בתיקים גדולים ומורכבים. עם ניסיון רב בניהול משא ומתן, בהליכי גישור למיניהם ובעל יכולת למקסם עבור לקוחותינו את הפיצוי המגיע להם, לעיתים ללא צורך בניהול כל המשפט.

משרדנו מומחה בטיפול בתביעות רשלנות רפואית בהיריון, אנחנו כאן, בשבילכם | צרו קשר לייעוץ אישי